Projektový servis UP

  >  VÝZVY K PŘEDKLÁDÁNÍ PROJEKTŮ  >  Výzva: Mobility mezi EU Austrálií, Japonskem a Korejskou republikou

Výzva: Mobility mezi EU Austrálií, Japonskem a Korejskou republikou

 

Evropská komise vyhlásila projekt na podporu mobility a společných studijních programů mezi EU a Austrálií, Japonskem a Korejskou republikou. Více níže.

 

Do této výzvy spadají dva typy činností, konkrétně společné projekty mobility a projekty společných vysokoškolských titulů.


Cílem podpory společných projektů mobility (JMP) je umožnit konsorciím institucí postsekundární odborné přípravy nebo vysokoškolských institucí z partnerských zemí EU realizovat společné studijní programy a programy odborné přípravy a provádět mobilitu studentů a fakult. Součástí podpory je paušální částka určená na financování administrativy a grantů pro studenty a akademické a administrativní pracovníky.


Konsorcium žádající o poskytnutí grantu na společný projekt mobility ICI-ECP se musí skládat z minimálně dvou institucí postsekundární odborné přípravy nebo vysokoškolských institucí ze dvou různých členských států EU a minimálně dvou takových institucí z partnerské země.

 

Maximální doba trvání společných projektů mobility je 36 měsíců. Zvláštní pozornost bude věnována projektům, které zahrnují stáže a odborné praxe.


Cílem podpory projektů společných vysokoškolských titulů (JDP) je rozvoj a provádění programů zakon­čených dvojitými/dvojnásobnými nebo společnými tituly. Součástí podpory je paušální částka určená na financování prací spojených s přípravou programů, administrativy a grantů pro studenty a akademické a administrativní pracovníky.

 

Konsorcium žádající o poskytnutí grantu na projekt společných vysokoškol­ských titulů ICI-ECP se musí skládat z minimálně dvou vysokoškolských institucí ze dvou různých členských a minimálně dvou institucí z partnerské země. Maximální doba trvání projektů společných vysoko­školských titulů je 48 měsíců.

 

Zvláštní pozornost bude věnována žádostem týkajícím se projektů společných 

vysokoškolských titulů.

 

Žádosti musí být předloženy jak v EU, tak i prováděcím institucím v Austrálii ((Australian Government – Department of Education), v Japonsku (Japonská organizace služeb pro studenty (Japan Student Services Organisation – JASSO)), a v Korejské republice (Národní korejská nadace pro výzkum (National Research Foundation – NRF)).


Žádosti předkládané jménem hlavní instituce v EU musí být zaslány Výkonné agentuře pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální oblast nejpozději do 15. května 2014.

 

Žádosti musí být zaslány na adresu:
The Education, Audiovisual and Culture Executive Agency
EU-ICI ECP Call for proposals 24/13
BOUR 02/17
Avenue du Bourget/Bourgetlaan 1
1049 Bruxelles/Brussel
BELGIQUE/BELGIË

  

 

Bližší informace je možné nalézt na odkazu zde

http://eacea.ec.europa.eu/bilateral_cooperation/eu_ici_ecp/funding/call_2013_en.php

 

 

 

Kalendář

<<červen 2023>>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Nejbližší akce

Zasílání aktualit emailem