Projektový servis UP

  >  VÝZVA K PŘEDKLÁDÁNÍ NÁVRHŮ PROJEKTŮ VE FORMÁTU V4+KOREJSKÁ REPUBLIKA

VÝZVA K PŘEDKLÁDÁNÍ NÁVRHŮ PROJEKTŮ VE FORMÁTU V4+KOREJSKÁ REPUBLIKA

 

 
V návaznosti na podpis Memoranda o porozumění mezi Ministerstvem vědy, ICT a plánování Korejské republiky, Mezinárodním visegrádským fondem, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Národním úřadem pro výzkum, vývoj a inovace Maďarska, Národním centrem pro výzkum a vývoj Polské republiky a Slovenskou akademií věd ze dne 2. prosince 2021 vyhlašují zúčastněné státy výzvu k předkládání návrhů projektů ve formátu V4+Korejská republika

Kompletní znění této výzvy pro předkládání návrhů projektů, včetně vymezení jejího vědně-oborového zaměření, způsobilého formátu řešitelských konsorcií projektů, způsobu předložení návrhů projektů, procesu jejich hodnocení a časového harmonogramu realizace výzvy jsou uvedeny v dokumentu Joint Call Text for Funding V4 Korea.

 

Návrh projektu koncipovaného ve formátu V4+Korejská republika předkládá vždy výlučně člen řešitelského týmu projektu pocházející z Korejské republiky, a to za celý řešitelský tým projektu v roli jeho koordinátora. Předložení návrhu projektu provede prostřednictvím elektronického systému spravovaného National Research Foundation of Korea na internetových stránkách www.iris.go.kr. Aplikační formulář, který korejský člen řešitelského týmu projektu za tento řešitelský tým prostřednictvím elektronické aplikace vyplní, zahrnuje všechny náležitosti návrhu projektu vymezené v rámciV4 Korea Joint Research Program Proposal 2023

Rozpočtová alokace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy činí 500 000 EUR. Podpora bude příjemci poskytována v Kč, a to v kurzu České národní banky ke dni 12. května 2023, tj. k datu, kdy bude ukončena výzva pro podávání návrhů projektů. Tento kurz zůstává neměnný po celou dobu řešení projektu.

 

V návaznosti na zveřejnění zadávací dokumentace výzvy k předkládání návrhů projektů koncipovaných ve formátu V4+Korejská republika Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dále specifikuje způsobilé náklady českých účastníků projektů a postup pro prokázání jejich způsobilosti.

 

Každý český účastník řešitelského týmu projektu předkládaného ve formátu V4+Korejská republika je povinen Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy doložit svou způsobilost předložením vyplněného a podepsaného formuláře Čestné prohlášení (příloha čestného prohlášení ke stažení zde) a to ve lhůtě stanovené pro podávání návrhů projektů, tzn. nejpozději do dne 12. května 2023 do 24:00 CET v elektronické podobě na adresu elektronické korespondence jirina.frycova@msmt.cz a v tištěné podobě na adresu:

 

Mgr. Jiřina Fryčová
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Odbor výzkumu a vývoje – 31
Karmelitská 529/5
118 12 Praha 1 – Malá Strana

 

V případě doručení dokumentace poštou musí být na obálce poštovní zásilky otisk poštovního razítka se dnem podání nejpozději v den ukončení lhůty pro předkládání návrhů projektů, tzn. dne 12. května 2023.

V případě osobního doručení musí být dokumentace doručena do podatelny Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy nejpozději v den ukončení lhůty pro předkládání návrhů projektů, tzn. dne 12. května 2023.

 

V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Mgr. Jiřinu Fryčovou na její emailové adrese:  jirina.frycova@msmt.cz nebo na telefonním čísle +420 234 811 683.

Kalendář

<<červenec 2024>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Zasílání aktualit emailem