Projektový servis UP

  >  Rozvoj výzkumné a vzdělávací infrastruktury pro psychologii práce a organizace

Rozvoj výzkumné a vzdělávací infrastruktury pro psychologii práce a organizace

 

Registrační číslo projektu: CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_017/0002425

 

Projekt zajišťuje moderní infrastrukturu, přístrojové, laboratorní a podpůrné vybavení k realizaci nového PhD programu, řešícího výzvy psychologie v ekonomické praxi. Rozvoj infrastruktury je zaměřený na podporu vzdělávání s mezinárodním dopadem stejně jako na zapojení studentů do multidisciplinárních a mezinárodních týmů řešících problematiku lidského faktoru v pracovním prostředí. Projekt má návaznost na projekt "Vznik WOP" ve výzvě Rozvoj výzkumně zaměřených studijních programů.

 

Cíle projektu:

 

Hlavním cílem projektu je vybudovat výzkumnou infrastrukturu v podobě výzkumného centra pro nový doktorský studijní program v oboru psychologie práce a organizace. Výzkumná infrastruktura umožní atraktivní výuku ve výzkumně orientovaném programu, realizaci náročných individuálních i týmových doktorských výzkumných projektů, zvýšení kompetencí absolventů pro navazující praxi při vývoji či aplikaci netechnických inovací v ekonomické praxi.  

Hlavní cíl projektu bude dosažen prostřednictvím následujících dílčích cílů:
1. Rekonstrukce infrastruktury pro výuku a výzkum studentů doktorského studijního programu a týmy podílející se na jejich studentských projektech (učebny, laboratoře, pracovny).
2. Vybavení výzkumného centra přístroji, hardware a software pro realizaci vzdělávání DSP jak v laboratorních tak terénních podmínkách. Cílem je vybavení jak finálními produkty, tak produkty tvořícími flexibilní platformy pro různé výzkumné designy.
3. Zajištění hardware a software pro výukové moduly:
a. Metodologie
b. Psychologie práce
c. Psychologie managementu a organizace
d. Lidský faktor v dopravě
4. Zajištění implementace přístrojů, hardware a software pro jejich přímé užití včetně následné instruktáže studentů a přípravy základních operačních postupů. Cíl navazuje na metodiku individuální práce a týmové spolupráce na výzkumných experimentech a projektech, vytvořenou v rámci projektu ?Vznik WOP? ve výzvě Rozvoj výzkumně zaměřených studijních programů.
5. Zajištění doplňkového vybavení v podobě hardware pro doktorský studijní program umožňující jak průběžnou operativní práci jednotlivých studentů a týmů, tak produkci jejich výstupů pro účely prezentace v mezinárodních podmínkách.
6. Zajištění doplňkového vybavení ve formě software pro týmovou a mezinárodní spolupráci, a pro testování aplikačních možností výstupů VaV (IT technologie jako opora netechnických inovací v oblasti služeb).

Hlavní cíl a jeho dílčí cíle jsou naplňovány jednotlivými klíčovými aktivitami projektu.

 

Kalendář

<<červenec 2024>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Zasílání aktualit emailem