Projektový servis UP

  >  NOVÉ FUNKCE - ZASÍLÁNÍ AKTUALIT E-MAILEM A RSS

NOVÉ FUNKCE - ZASÍLÁNÍ AKTUALIT E-MAILEM A RSS

Během posledního týdne měsíce října dochází k rozšíření služeb webových stránek www.psup.cz o funkce RSS a automatického rozesílání novinek. Prostřednictvím těchto funkcí můžete být informováni o aktualitách a důležitých informacích z našich stránek.

 

RSS je způsob, jak můžete být automaticky a ihned informováni o nových článcích na internetu, aniž byste museli stránky pravidelně navštěvovat. Většina serverů, na nichž je pravidelně publikován nový obsah, zveřejňuje adresy svých RSS kanálů, které si můžete zaregistrovat do své RSS čtečky a ta za vás bude od té chvíle sledovat nové články. Dříve se spíše používaly RSS čtečky jako samostatné programy, dnes už je RSS technologie natolik rozšířená, že je součástí posledních verzí internetových prohlížečů Internet Explorer, Firefox, Opera a dalších. Díky tomu není instalace dalšího software obvykle nutná a stačí si RSS kanály ze svých oblíbených serverů přidat do čtečky v prohlížeči. RSS adresu našich stránek naleznete na http://www.psup.cz/projektovy-servis-up/1.

 

Aktuality a důležité informace z našich stránek Vám mohou být automaticky v době jejich zveřejnění zasílány i e-mailem. Pro registraci je potřebné zadat vaši e-mailovou adresu. Po odeslání formuláře vám bude zaslán e-mail, ve kterém potvrdíte svou registraci k odebírání aktualit. Registraci k odběru novinek můžete provést vpravo v části Newsletter.

 

RSS čtečku si můžete vybrat například na http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/rss-ctecky/

Internetové prohlížeče s podporou RSS si můžete vybrat například na http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizece_a_rozsireni/on-line/

Kalendář

<<květen 2023>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Nejbližší akce

Zasílání aktualit emailem