Projektový servis UP

  >  GAČR: vyhlášení výsledků soutěží 2023

GAČR: vyhlášení výsledků soutěží 2023

Grantová agentura České republiky od příštího roku podpoří 459 nových projektů ze všech oblastí výzkumu. Na tyto projekty v příštích třech letech připadne 3,5 mld. Kč. Mimo standardních projektů jsou vyhlášeny výsledky soutěží pro začínající vědce POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP.

 

Gratulujeme úspěšným žadatelům!

 

Oznámení o výsledcích veřejné soutěže na podporu grantových projektů Standardní projekty – 2023

 

Oznámení o výsledcích veřejné soutěže na podporu grantových projektů POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP OUTGOING – 2023

 

Oznámení o výsledcích veřejné soutěže na podporu grantových projektů POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP INCOMING – 2023

 

 

Taktéž došlo k vyhlášení podpořených projektů JUNIOR STAR a EXPRO. První jmenované jsou určené pro vynikající začínající vědce a vědkyně, kterým umožní sestavit vědecký tým a věnovat se vlastnímu tématu. Granty EXPRO jsou na druhou stranu určeny zejména pro zkušené vědce a vědkyně, kterým zajistí nadstandardní podporu. Oba typy projektů mají pětiletou dobu řešení a od příštího roku jich bude nově podpořeno celkem 33.

 

Z důvodu sjednocení pravidel pro zveřejňování výsledků mezinárodních soutěží a výzev budou podpořené mezinárodní projekty oznámeny po dohodě se zahraniční spolufinancující agenturou.

 

INFORMACE PRO NAVRHOVATELE STANDARDNÍCH PROJEKTŮ A POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP: POSUDKY JSOU DOSTUPNÉ V GRIS

 

Dne 2. 12. 2022 byly zveřejněny výsledky letošních soutěží POSTDOC INDIVIDUAL FELLOWSHIP a Standardní projekty. Žadatelé, kteří do těchto soutěží podali návrh projektu, naleznou jeho hodnocení v Grantovém informačním systému GRIS. O financování projektů, u kterých se navrhovatelům posudky nezobrazují, ještě nebylo finálně rozhodnuto.

 

Od minulého roku se navrhovatelé v hodnocení návrhu projektu mohou také dozvědět, v jakém pásmu hodnocených projektů se jejich projekt umístil. Umístění projektu je součástí protokolu hodnocení, který se spolu s posudky nachází v aplikaci GRIS v záložce Project detail. Tuto informaci mohou navrhovatelé využít při přípravě projektu pro příští soutěže.

 

 

Zdroj: GAČR

Kalendář

<<červenec 2024>>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Zasílání aktualit emailem