Projektový servis UP

  >  Aktuální čerpání finančních prostředků v OP VVV

Aktuální čerpání finančních prostředků v OP VVV

Praha, 1. března 2017 – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání snaží žadatelům zprostředkovat maximální množství důležitých a aktuálních informací z operačního programu. Od 1. března 2017 proto nově zveřejňuje přehled aktuálního čerpání finančních prostředků ve vyhlášených výzvách.

V souhrnné tabulce jsou k dispozici kromě finančních údajů, počtu a aktuálního stavu žádostí o podporu také základní identifikace každé vyhlášené výzvy (název, číslo, druh, prioritní osa, datum zveřejnění a ukončení výzvy), stručný popis zaměření výzvy a přímý odkaz na podrobnější informace. Aktualizace dat probíhá dvakrát měsíčně, a to vždy na začátku a v polovině každého měsíce. Souhrnná tabulka k čerpání ve výzvách Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání je k dispozici na tomto odkazu.

 

„Zveřejněním přehledu aktuálního čerpání ve vyhlášených výzvách bychom chtěli dosáhnout toho, aby především žadatelé měli více informací o průběžném stavu čerpání, a tedy i lepší představu o aktuální situaci ve výzvách, což jim může pomoci lépe načasovat přípravu žádostí o podporu,“ říká Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů.

 

Ke každé vyhlášené výzvě bude dále na webových stránkách v níže uvedené podobě nově připojen graf shrnující nejdůležitější informace k vývoji čerpání finančních prostředků dané výzvy.

 

Příklad grafu k aktuální výzvě Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I

 

1

 

 

Kalendář

<<červen 2023>>
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Nejbližší akce

Zasílání aktualit emailem